A-12VDC5A-IP67
Kit Image
A-12VDC5A-IP67
Dc 12v 5a power supply
https://microtec.tu-seguridad.es/web/image/product.template/6672/image_1920?unique=1324875
Stock 9
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
A-12VDC5A-IP67
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 150 x 55 x 35 mm
Net weight 390 g
Weight with packaging 420 g
Power consumption
Consumption (w) 60W
Power input AC 100 / 240V
Power output DC 12V
Maximum consumption 5A