DS-1275ZJ
Kit Image
DS-1275ZJ
Mast / lamppost mount
https://microtec.tu-seguridad.es/web/image/product.template/2009/image_1920?unique=1324875
Stock 92
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Soportes cámaras
Installation
Mast / Lamppost
Dimensions
250 x 127 x 46 mm
Material
Aluminium alloy
Kit Image
DS-1275ZJ
specifications and features
General information
Typ of bracket Mast / Lamppost Mount
Material and dimensions
Installation Mast / Lamppost
Dimensions 250 x 127 x 46 mm
Material Aluminium alloy
Net weight 1345 g
Supported weight 10000 g
Mast diameter range (Φ) 67mm ~ 127mm