DS-PM501Z8T4
Kit Image
DS-PM501Z8T4
BUS input expander
https://microtec.tu-seguridad.es/web/image/product.template/8554/image_1920?unique=6947c99
Stock 2
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Kit Image
DS-PM501Z8T4
specifications and features
General information
Serie AXPRO
Compatibility Hikvision panels
Material and dimensions
Dimensions 155 x 110 x 31 mm
Net weight 225 g
Weight with packaging 350 g
Power consumption
Power mode DC (via BUS)
Voltage 12V
Amperage 150mA
Standby consumption 80mA
Power output DC 12V / 500mA
Ambient
Operating temperature -10 ºC ~ 50 ºC
Use Indoor
Maximum humidity 90%