PFM320D-015
Kit Image
PFM320D-015
Dc 12v 1,5a power supply
https://microtec.tu-seguridad.es/web/image/product.template/2181/image_1920?unique=6947c99
Stock 40
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
1,5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
PFM320D-015
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 77.3 x 51.9 x 30 mm
Net weight 95 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 1,5A
Ambient
Operating temperature -30 ºC ~ 70 ºC
Maximum humidity 95%